‘माई लभ’ हेर्नेलाई जापान जाने सुवर्ण अवसर

हलमा कुनै पनि नयाँ फिल्म नभएका बेला २९ गतेबाट प्रदर्शनमा आउन लागेको फिल्म ‘माई लभ’ टीम यतिबेला देशव्यापी रुपमा फिल्म प्रचार प्रसारमा व्यस्त रहेको छ । फिल्मको टीम अहिले प्रचारको शिलशिलामा पोखरा पुगेको छ ।

२०७२ सालको विनाशकारी भुकम्पको कथामा निर्माण भएको फिल्म ‘माई लभ’ को टीमले आफ्नो फिल्म प्रचारलाई तीव्रता दिनका लागि एउटा सुनौलो उपहारको घोषणा पनि गरेको छ ।

फिल्म हेर्ने दर्शकमध्ये एकजनाले जापान जाने अवसर पाउने भएका छन् । फिल्म हेरेको टिकट र हलको नाम ‘माई लभ’ को फेसबुक पेजमा पठाउने दर्शकमध्ये एक जनालाई जापान जाने अवसर दिइने निर्माणपक्षले बताएको छ ।

एक जना भाग्यशाली दर्शकले आगामी अप्रिल २५ तारिखमा जापानमा हुन लागेको ‘माई लभ’ को प्रिमियरमा सहभागी हुने मौका पाउनेछन् ।

फिल्म प्रचारका लागि पोखरा पुगेका फिल्मका कलाकारले फिल्म शक्तिशाली बनेको दाबी गरे । यो सामान्य चलचित्र मात्र नभएर आगामी पुस्ताका लागि दस्तावेज समेत भएको उनीहरुले बताएका छन् । चलचित्रका कलाकार तथा निर्माता गणेश लामा आफू चलचित्रप्रति आशावादी देखिएको बताउँछन् ।

फिल्मलाई तोसिआकी इतोहले निर्देशन गरेका हुन् । फिल्ममा गणेश लामा, शितल श्रेष्ठ, रिवन मित्सुतानी लगायतका कलाकारहरुले मुख्य भुमिका रहेको छ । भुकम्पपछि जापानले देखाएको सहानुभुती र सहयोगको कथा फिल्मले पेश गरेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहाेस्

उत्तर कोरियाली आकाशमा अमेरिकी बमवर्षक विमान

By नेपाल जर्नल / September 24, 2017 / 0 Comments
एजेन्सी । अमेरिकी बमवर्षक र युद्ध विमानहरुले उत्तर कोरियाको पूर्वी तटीय क्षेत्रमा शक्ति प्रदर्शन गरेका छन् । अमेरिकी युद्ध विमान या बमवर्षक विमान उत्तर कोरियाको त्यति नजिक पुगेको यो पहिलो पटक हो । संयुक्त राष्ट्रसंघ महासभा बैठकमा कोरियाका विदेशमन्त्री रि...

दुई नं. प्रदेशमा कुन कुन नेताले कहाँ कहाँबाट गरे मतदान ?

By नेपाल जर्नल / September 18, 2017 / 0 Comments
काठमाडौं । तेस्रो चरणको निर्वाचनमा दुई नं. प्रदेशमा मतदाता रहेका विभिन्न दलका नेताहरुले पनि आ–आफ्ना मतदान केन्द्रमा मतदान गरेका छन् । एमाले वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले रौतहटको गौर नगरपालिका दुईस्थित जुद्ध मावि केन्द्रबाट मतदान गरेका छन् । त्यस्तै नेपाली कांग्रेसकी...

प्रदेश र प्रतिनीधिसभा निर्वाचनका लागि दल दर्ता गर्न निर्वाचन आयोगले ताेक्याे समयसीमा

By नेपाल जर्नल / July 29, 2017 / 0 Comments
काठमाडौं । निर्वाचन आयोगले प्रदेश र प्रतिनीधिसभा चुनावको लागि दल दर्ता गर्न आव्हान गरेको छ । आयोगले आज सूचना जारी गर्दै ३० दिन भित्रमा दल दर्ता गर्न भनेको हो । आयोगका अनुसार राजनैतिक दलहरुले आउँँदो भदौ ११ गते भित्र दल...

चुडामणिको पक्षमा किन उभिए रामशरण ?

By नेपाल जर्नल / June 27, 2017 / 1 Comment
काठमाडौं । पूर्वअर्थमन्त्री एवम् नेपाली काँग्रेसको नेता डा.रामशरण महतले कर छुट दिएको आरोपमा अख्तियार दुरुपयोग आयोगद्वारा पक्राउ परेका आन्तरिक राजश्व विभागमा महानिर्देशक चुडामणि शर्मालाई हचुवाको भरमा पक्राउ गरेको बताएका छन् । मंगलबार काठमाडौंको बागबजारस्थित होटेल हार्दिकमा आर्थिक पत्रकार मञ्च–नेपालले आयोजना...

आफैंले बोकेको बम पड्किँदा विप्लवका एक कार्यकर्ताको मृत्यु

By नेपाल जर्नल / June 27, 2017 / 0 Comments
कैलाली । आफैंले बोकेको बम पडकेर धनगढीमा गएराति नेत्रविक्रम चन्द नेतृत्वको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका एक कार्यकर्ताको मृत्यु भएको छ । धनगढी उपमहानगरपालिका चार खानेपानी रोडमा बम राख्ने क्रममा बम पडकेर नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीका कार्यकर्ताकाे मृत्यु भएको हो । मृत्यु हुनेमा...

दाेस्राे विश्व युद्धमा याैनदासी राखेकाे मुद्धा पुनः बिउताउँदैछ काेरिया

By नेपाल जर्नल / June 15, 2017 / 169 Comments
सोल, ३१ जेठ । दक्षिण कोरियाको सत्तारुढ दलले जापानले दोस्रो विश्वयुद्धका समयमा राखेको भनिएको यौनदासीका सम्बन्धमा नयाँ सम्झौताको माग गरेको छ । कोरियाले सो सम्बन्धमा बुधबार नयाँ धारणा सार्वजनिक गर्दै सो माग गरेको बताइएको छ । दोस्रो विश्वयुद्धका समयमा जापानी...

नेपाल अाउने जानेकाे विवरण अब अमेरिका पुग्न सक्ने !

By नेपाल जर्नल / June 15, 2017 / 0 Comments
काठमाडौं । नेपालमा सम्भावित आतंककारीको आवागमन र चुनौती रोक्न अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थललगायत अध्यागमन नाकामा बायोमेट्रिक्ससहित अमेरिकी सफ्टवेयर प्रणाली जोडिने भएको छ । अध्यागमन प्रणालीको स्तरोन्नति गर्दै आतंकवादीको आवागमन नियन्त्रण गर्न नेपाल र अमेरिकाबीचको जी टु जी कार्यक्रमअन्तर्गत ‘पाइसेज' नामको सफ्टवेयर प्रणाली...

सडक दुर्घटनामा जापानमा एक नेपालीको मृत्यु

By नेपाल जर्नल / January 18, 2018 / 0 Comments
टोकियो  । जापानमा भएको सडक दुर्घटनामा एकजना नेपालीको मृत्यु भएको छ । घटनामा अर्का एक नेपाली पनि गम्भीर घाइते भएका छन् । घटनामा बागलुङ जिल्लाको बागलुङ नगरपालिका–६ का ३० वर्षीय किरण सापकोटाको मृत्यु भएको छ भने उनीसँगै रहेका गम्भीर घाइतेको...

नक्सापास बिनै ठड्यायो यि महल

By नेपाल जर्नल / January 18, 2018 / 0 Comments
काठमाडौँ ।  नेपाली सेनाले भद्रकालीस्थित मुख्यालयभित्र काठमाडौं महानगरपालिकाबाट नक्सापास नै नगरी ठूला भवनहरू बनाइरहेको छ । नक्सापास गर्न बारम्बार पत्राचार गर्दासमेत सेना सम्पर्कमा नआएको महानगरको आरोप छ । सेनाको मुख्यालयभित्र ठूला–ठूला भवन, स्टेडियम र पुस्तकालय बनाइएको छ । त्यस्तै ट्रमा सेन्टरसँगैको त्रिचन्द्र मिलिटरी हस्पिटल...

फेरि बढ्याे पेट्रोल-डिजलको दाम

By नेपाल जर्नल / January 18, 2018 / 0 Comments
काठमाडौं ।  नेपाल आयल निगमले अन्तर्राष्ट्रिय बजारअनुसार पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य समायोजन गरेको छ । बुधवार रातिदेखि लागू हुनेगरी निगमले पेट्रोल, डिजल र मट्टितेलको मूल्य समायोजन गरेको हो । समायोजित मूल्यअनुसार पेट्रोलमा रु एक, डिजल र मट्टितेलमा रु दुई मूल्य बढ्ने...

मेची सिमानाको कथामा आधारित ‘बोर्डर’ सार्वजनिक

By नेपाल जर्नल / December 24, 2017 / 0 Comments
काठमाडौं । मेची सिमानको कथामा आधारित रविन्द्र कार्कीको उपन्यास ‘बोर्डर’ सार्वजनिक भएको छ । राजधानीमा शनिबार आयोजित कार्यक्रममा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानका पूर्वकुलपति वैरागी काइँला, कवि विप्लव प्रतीक, पत्रकार फणीन्द्र संगम, डोलेन्द्र थापा लगायतले पुस्तकको विमोचन गरे । पुस्तकमाथि धारणा राख्दै...

निम्न बैंकहरूका अाकर्षक पदहरूमा जागिरकाे अवसर

By नेपाल जर्नल / January 17, 2018 / 0 Comments
काठमाडाैं । बैंकहरूले विभिन्न पदहरूमा अाज दरबन्दी अाव्हान गरेका छन् । ति मध्ये अाज द हिमालयन टाइम्स् मा प्रकाशित ती वटा बैंकहरूकाे लागि अाव्हान गरिएकाे विज्ञापन बैंकहरूमा अाफ्नाे भविष्य खाेज्नेहरूका लागि प्रकाशित गरेका छाैं ।

संसारको सबैभन्दा चिसो गाउँ , जहाँ डिजिटल थर्माेमिटर नै फुट्याे

By Sabina Bajgain / January 17, 2018 / 0 Comments
विश्वको सबैभन्दा चिसो मानिएको गाउँको हालको तापक्रम सबैभन्दा कम तापक्रमको नजिक पुगेको छ । यो गाउँलाई त्यसैपनि संसारको सबैभन्दा चिसो गाउँ भनिँदैन । किनकि हालको तापक्रम कति छ र मौसम कति चिसो छ भन्ने कुरा यहाँबाट पनि प्रस्ट हुन्छ कि,...

श्रीमतीको हत्यापछि फरार राजवंशी पक्राउ

By Nabin Dhungana / January 17, 2018 / 0 Comments
सुरुङ्गा, झापा, ३ माघ । श्रीमतीको हत्यापछि फरार रहेका एक व्यक्तिलाई प्रहरीले आज पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा बाह्रदशी गाउँपालिका–३ का ३३ वर्षीय कमलसिंह राजवंशी रहेका छन् । राजवंशी गत असोज ६ गते श्रीमती गंगा राजवंशीको घाँटी थिचेर हत्या गरेर...

लगातार दोस्रो महिना मुलुक घाटामा

By नेपाल जर्नल / January 18, 2018 / 0 Comments
काठमाडाैं । आयको तुलनामा व्यय धेरै भएपछि मुलुकको बाह्य क्षेत्र लगातार दोस्रो महिना पनि घाटामा गएको छ । चालू आर्थिक वर्षको पाँच महिनाको तथ्यांकअनुसार मुलुकको शोधनान्तर स्थिति ९ अर्ब २७ करोड रुपैयाँले नकारात्मक बनेको हो । व्यापार घाटा उच्च रूपमा...

बिक्रम पाण्डेकाे भन्दा प्रचण्डकाे चुनावी खर्च बढी, कति गरे खर्च ?

By Nabin Dhungana / January 17, 2018 / 0 Comments
रत्ननगर, चितवन, ३ माघ । पूर्व प्रधानमन्त्री एवं नेकपा (माओवादी केन्द्र)का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल, ‘प्रचण्ड’ले प्रतिनिधिसभा सदस्यको निर्वाचनका बेला चितवनमा रु नौ लाख ९४ हजार ५४२ खर्च भएको विवरण पेश गरेका छन् । उनले पार्टीका सचिवालय सदस्य सूर्य सुवेदी ‘पथिक’मार्फत...

अान्दाेलनरत नर्सहरूसंग वार्ताका लागि उच्चस्तरीय सरकारी टाेली गठन

By Nabin Dhungana / January 17, 2018 / 0 Comments
माघ ३, काठमाडाैँ । चरणबद्ध रुपमा आन्दोलनरत नर्सहरुसँग वार्ताका लागि स्वास्थ्य मन्त्रालयले उच्चस्तरीय वार्ता टोली गठन गरेको छ  ।बुधबार मन्त्रालयका प्रमुख विशेषज्ञ डा. विनोदमान श्रेष्ठको संयोजकत्वमा वार्ता टोली गठन भएको हो । समितिमा डा. गुणराज लोहनी, वरिष्ठ जनस्वास्थ्य प्रशासक महेन्द्र...

Be the first to comment on "‘माई लभ’ हेर्नेलाई जापान जाने सुवर्ण अवसर"

Leave a comment